Výsledky postupových přehlídek Českých vizí

České vize - Kroměříž

Dokumentární film

1. místo / Porážky / Lubomír Hájek

2. místo / Litograf / Zdeněk Zbořil

3. místo / Rudický Betlém / Bohumil Staník


Reportáž a publicistika

1. místo / Mallorca / Petr Neček

2. místo / Jezdecké hry / Lubomír Hájek

3. místo / Kralické leporelo / Miroslav Macega

Hraný film

1. místo / Až do konce / Zdeněk Zbořil

3. místo / Otravný pár / Jan Peřina

Animovaný film

3. místo / O zatoulaném kuřátku / Miroslav Macega


Experimentální film

1. místo / Blízkost / Josef Svoboda

3. místo / Podzim / Renáta Rokytová

Videoklip

2. místo / Soumrak bohů / Stanislav Domanský

Studentské filmy

1. místo / Obraz muža na červenom kresle v jesennej krajine / Barbora Kučeríková

2. místo / Teuner / Ondřej Veverka

3. místo / K sežrání / Andrea Kmecová


České vize - Zruč nad Sázavou


Dokumentární film


1. místo
/  Košíkář / Vladimír Pasler

2. místo /  Fotografka lidských duší / Alena Krejčová 

2. místo / Kapitán / Nadia Kandová 

3. místo / Desatero řemesel - Poniklá / Nadia Kandová

3. místo / Neočekávaná setkání / Jan Otto Pípla

Čestné uznání s postupem / Mezi profesionály / Karel Tvrdík

Čestné uznání bez postupu /  Život s vůní skla / Václav Fořt

Reportáž a publicistika

2. místo / Výlov - rybník Náveský Hetlín 2021 / Stanislav Tomášek

3. místo / Běh pro domov / Vladimír Pasler

3. místo / Vzhůru / Miroslav Kabát, Edvin Svoboda

Čestné uznání bez postupu /  A Day of sound / Petr Hejcman

Hraný film

1. místo /  Facka / Bohumír Novák

2. místo /  Výpomoc / Pavel Kubát

2. místo / Vzkaz / Danuše Kubátová

3. místo /  DUNK / Michal Pumpr

Čestné uznání s postupem /  Četníci / Jaroslav Kolčava

Animovaný film

1. místo /  O ztracené ilustraci / Jaroslav Nykl

2. místo / Diva / Jaroslav Nykl


Experimentální film

1. místo / Stavy rozšířeného vědomí / Bohumír Novák

2. místo /Kolínský gotický skvost sv. Bartoloměj / Petr Hejcman

3. místo / Neprojdou! / Vladimír Pasler

Videoklip

2. místo /  Poslední prosba mého srdce / Vladimír Pasler

Studentské filmy

1. místo /  Karla aneb tak trochu road movie / Juliana Rychlíková

2. místo /  Happy New Life / Barbora Kočičková

2. místo / Na hoře sám / Antonín Uličný

3. místo /  C5 / Štěpánka Moudrá

3. místo /  Krev a slzy / Daniel Titl

3. místo / Já jen soudím / Jan Jakub Jelínek

Čestné uznání s postupem /  Voda do krajiny / Petra Stráníková

Čestné uznání s postupem / Sedimenty civilizace / Filip Zangi


České vize - Svitavy

Dokumentární film

1. místo / Nitěnky - Příběh bez předsudků / Lukáš Hodis, Lukáš Vojáček

2. místo /  Sólo pro Jaromíra Vogela / Jiří Moravčík

3. místo /  O Mojmíru Bártkovi / Petr Baran

Reportáž a publicistika

3. místo / Město duchů / Petr Vorlíček

Hraný film

1. místo / Nejlepší kamarád / Štěpán Hartl, Filip Špinka

2. místo / Po sezoně / Lukáš B. Citnar

3. místo / Krev & stříbro / Jiří Macháň

Čestné uznání s postupem / What? / Tadeáš Kleiner

Animovaný film

1. místo / Proč padají hvězdy / Anna Amálie Komárová

1. místo / Spečeně / Sofie Fenyková

2. místo /  Imagine Sisyphus / David Janeš 

3. místo / Přesčas / Anna Baďurová 

Čestné uznání s postupem / Úlet / Jana Holubová

Čestné uznání s postupem /  Life like / Eliška Cvachová

Videoklip

1. místo / Paraplet - Ohně / Lukáš Prudil 

2. místo / Kakaporána / Adam Faltus

3. místo / Samuel / Adam Faltus

České vize - Červený Kostelec

Dokumentární film

1. místo / Kryty CO / Lukáš Rybka

2. místo / Šediváčkův long / Jaromír Schejbal

Čestné uznání bez postupu / Miroslav Šimek, polický výtvarník a krajinář / Miroslav Šolc

Čestné uznání bez postupu / Anatomie designu /Jan Vačlena

Reportáž a publicistika

3. místo / Jadran / Václav Šimek

Čestné uznání bez postupu / Jak získat snadno tisíce / Karel Pokorný

Hraný film

1. místo / Gerda & Kai / Jiří Vydra

2. místo / LOTR / Václav Šimek

3. místo / Dlouhá noc / Martin Bohadlo

Čestné uznání s postupem / Inspektor Koníček zasahuje / Jan Kočí

Experimentální film

2. místo / Rituál / Filip Špinka, Laura Špinková

Čestné uznání bez postupu / O Cukrbylovi / Pavel Švarc

Čestné uznání bez postupu / Distanční schůzka / Václav Šimek

Videoklip

1. místo / David Kraus - Touha / Petr Hejzlar

Studentské filmy

2. místo / Multimediální tvorba na Kyberně / Jan Kovařík

Čestné uznání bez postupu / Pokušení lidí / Stefan Lambert


České vize - Praha

Dokumentární film

1. místo / 7. div světa

2. místo / Dvojky, nuly a lesy

Čestné uznání bez postupu / Lysá nad Labem


Reportáž a publicistika

1. místo / Šampioni

Čestné uznání bez postupu / Na sv. Václava již Popáté

Hraný film

1. místo / Beránek boží

2. místo / Cesta do Kandaháru

3. místo / Úkryt

3. místo / Modř a Červeň

Čestné uznání s postupem / Rákosí

Čestné uznání s postupem / Špatným směrem

Čestné uznání s postupem / Binární víra, A Star Trek Fan Production

Animovaný film

1. místo / Hlad

2. místo / Billow box

2. místo / Drahá Evo

3. místo / Pohroma na Šumavě

Čestné uznání bez postupu / Naivní pohled Luďka Farkaše


Experimentální film

1. místo / Tremere

2. místo / Undo

Videoklip

1. místo / Lelia

2. místo / Předsevzetí

3. místo / Krok Sun Krok

Studentské filmy

1. místo / Strašidlo

2. místo / Koza

3. místo / Chrysalis

3. místo / Dárek

Čestné uznání s postupem / Cesta k sebevědomí

Čestné uznání s postupem / Svědomí na prodej