Nominace Pražského filmového kufru:


Pražský filmový kufr
/ 9. 11. 2019, Praha
soutěžní kategorie: hraný film, dokumentární film, animovaný film, experimentální film
uzávěrka: 22. září 2019
přihlášky online: www.prazskyfilmovukufr.cz


Krabí útěk, 3' 36''
Autoři: Matouš Sedlák, Ema Neuwerthová, Alena Lesná, Adam Novák, Josef Procházka
Organizace: Aeroškola

Jinde, 1' 34''
Autoři: Ksenia Shavlovskaya, Marie Fišárková, Rory Beneš 
Organizace: ZŠ Brána jazyků s r. v. m. - Filmový trhák 

Z kapsy, 3' 47''
Autoři: Tereza Sloupová, Martina Němečková 
Organizace: Bobeš Anima - Plzeň

Židle, 3'
Autoři: Tina Tran, Jonáš Helbich, Matyáš Straka, Teodor Šponer, Štěpánka Klepárníková, Kryštof Klepárník, Jiří Štark
Organizace: Scala - Brno

Spolužačka, 11'
Autoři: Tamara Zúdorová, Laura Svozilová, Sandra Čechovská, Lucie Michalčíková
Organizace: ZŠ pro neslyšící

Stopař, 17'
Autor: Tobiáš Pexidr
Organizace: SPŠST Panská

Cholia, 15'
Autor: Josef Schmidt
Organizace: SPŠST Panská

Úhel nadhledu, 9' 19''
Autoři: Kryštof Perry, Františka Bakošová 

V celku, 10'
Autorka: Františka Bakošová

Někde u dědy, 17'
Autor: Antonín Korb 

Fridays forever, 13'
autoři: Pavel Vávra, Petr Vaněk
organizace: studio Ambrosia a Toxxtalgia Film - Nový Bor

Medvídku, vypravuj, 20'
autoři: 23 anidětí
Organizace: Aniděti - Praha

Aerosol, 26'
Autoři:  Natálie Čuková, David Řehořka, Kuba Watzek, Michal Nováček 


Nominace Animánie:


Animánie / 14. - 17. 11. 2019, Plzeň
soutěžní kategorie: animovaný film
uzávěrka: 20. září 2019
filmy zasílejte na: registrace.animanie.cz
více info: www.animanie.cz


Jak je důležité míti Filipa, 2' 12''
Autoři: Wachová Anna Sofie, Vedral Jan, Pavlů Daniela, Novotná Johanka 
Organizace: Metaculture

Odpadlík ze Záhřebu, 2' 18''
Autoři: Kolektiv autorů 
Organizace: Animánie

O Bivojovi, 4' 40'' 
Autoři: Dáda, Adéla, Klára, Michal, Ema 
Organizace: Animánie

Cecilka, 2' 30''
Autorka: Aneta Paulíny
Organizace: SUŠ Ostrava

Krabí sushi, 2' 35''
Autoři: Svěcený Adam, Pelikánová Klára, Janda Jonáš 
Organizace: Aeroškola

Souznění, 3' 28''
Autorka: Kvaková Martina
Organizace: ZUŠ SŠ Letná

Knoftomoly a knoflíkuly (Objev století), 3'
Organizace: ZUŠ TEREZIE BRZKOVÉ

Jednoho zimního večera, 7' 5''
Autoři: Hakl Kryštof, Haklová Eliška, Havrdová Anežka, Hřebejk Jonáš, Hřebejková Antonie, Mokošínová Meda, Pavlíková Anežka, Ruml Nathanael, Suchánková Kristýna, Šulc Martin, Vyšatová Rozárka, Wondreys Matouš, Zahem Ema
Organizace: Na houpacím koni

Valčík s tmou, 1' 37''
Autoři: Tereza Lukášová, Lukáš Plescher, Eliška Svobodová, Erika Synková
Organizace: SOŠOUUD, Nerudovka, Plzeň

Nový svět, 2' 22''
Autor: Lukáš Plescher
Organizace: SOŠOUUD, Nerudovka, Plzeň

Orfeus a Euridika, 4' 13'' 
Autoři: Mannová Andrea, Marešová Megan, Mehesová Veronika, Kloubková Tereza, Štrachová Eliška, Svobodová Anna
Organizace: ZŠ a MŠ Kladno


Nominace Zlatého slunce:

Zlaté slunce / 17. - 19. 4. 2020, Brno / nový termín 18. - 20. září 2020
soutěžní kategorie: hraný film, dokumentární film, experimentální film, animovaný film, hudební klip
uzávěrka: 20. 3. 2020
filmy zasílejte na: zlateslunce-brno@seznam.cz
více info: legato.luzanky.cz/Atelier-Lavka

Výběr kolekce filmů ze Zlatého slunce pro Malé vize byl porotou přehlídky realizován s předstihem před novým zářijovým termínem. 


Zero Waste(d), 14' 30''
Autoři: Natali Bublová
Organizace: SŠUM, Brno

Bůh, 8' 54''
Autoři: Karolina Hovězáková
Organizace: SŠ - Táborská, Brno

Nonsense, 5'
Autoři: Zuzana Berná

Interakce, 8' 34''
Autoři: Sára Sliwková
Organizace: SŠ UM, Brno  

Krajina budoucnosti, 1' 42''
Autoři: Barbora Niebrojová, Alice Vokrouhlická
Organizace: DDM, Mladá Boleslav  

Důležitý závod, 1' 53''
Autoři: Vojtěch Urbanec
Organizace: ZUŠ A. Nikitze

George Braque, 1' 07''
Autoři: Nikola Romer Tučková
Organizace: stř. škola umělecko-manažerská, Brno 

Nevědomí, 3' 44''
Autoři: Nicolas Gospič
Organizace: EDUSO

Sny, 3' 17''
Autoři: Reidinger Andrej Mathis a Štěpán Šimek
Organizace: EDUSO

Židlostolovsko a Kulinie , 7' 34''
Autoři: Tadeáš Topinka, Vojta Mikolášek

Organizace: film. Kroužek Lávka

Strašidlo skříňové, 2' 03''
Autoři: Jan Levíček

Organizace: ZUŠ A. Nikitze

I Believe, 2' 45''
Autoři: Adriana Nečasová

Organizace: SŠUM, Brno         

Broaken Dreams, 2' 
Autoři: Pavla Havlínová
Organizace: SŠ Táborská, Brno   

Nominace Juniorfilm:

Juniorfilm / 25. - 26. 9. 2020, Dvůr Králové nad Labem
Soutěžní kategorie: hraný film, dokumentární film, experimentální film, animovaný film, hudební klip
filmy zasílejte na: juniorfilm-dvurkralove@seznam.cz
více info: www.ddmdvurkralove.cz

Světlo, 3' 30''
Autoři: Kolektiv autorů
Organizace: ZUŠ Vimperk

V barvách, 3' 14''
Autoři: Kolektiv autorů
Organizace: DDM Jednička 

Drak, 0' 55''
Autoři: Barbora Dobrá

Úklid Afriky, 2' 47''
Autoři: Kolektiv autorů
Organizace: Aeroškola  

Pomalu a klidně, 1' 07''
Autoři: Kolektiv autorů
Organizace: PT Letní animace

Donutovo dobrodružství, 0' 43''
Autoři: Kolektiv autorů
Organizace: ZUŠ Česká Kamenice

Jablka a pomeranče prchají před duhou, 0' 35''
Autoři: Jan Čudejko ,Daniel Fikar

Polepšený černokněžník, 4' 02''
Autoři: Kolektiv autorů
Organizace: Animánie, o.s.

Leuens, 3' 39''
Autoři: Kolektiv autorů
Organizace: Aeroškola

U Zdeněčka v kuchyni, 1' 20''
Autoři: Michael Kazmirowski

Ranní rutina, 1' 19''
Autoři: Kateřina Ryšlavá 

Instakamarád, 2' 38''
Autoři: Kolektiv autorů
Organizace: SOŠ Eduso Praha 

F 804 -7, 6' 45''
Autoři: Vojtěch Rajchert  

Crowface, 5' 17''
Autoři: Šimek Štěpán
Organizace: SOŠ Eduso Praha  

Strážci svobody , 8' 36''
Autoři: Kolektiv autorů

Organizace: FK Lávka

Skořápkář, 3' 38''
Autoři: Kolektiv autorů

Organizace: SOŠ Eduso Praha

Brokendeck, 3' 38''
Autoři: Reidinger Andrej Mathis
Organizace: SOŠ Eduso Praha

Léta dozrávání, 4' 31'
Autoři: Zdeněk Picpauer