Nominace Pražského filmového kufru:


Pražský filmový kufr
/ 9. 11. 2019, Praha
soutěžní kategorie: hraný film, dokumentární film, animovaný film, experimentální film
uzávěrka: 22. září 2019
přihlášky online: www.prazskyfilmovukufr.cz


Krabí útěk, 3' 36''
Autoři: Matouš Sedlák, Ema Neuwerthová, Alena Lesná, Adam Novák, Josef Procházka
Organizace: Aeroškola

Jinde, 1' 34''
Autoři: Ksenia Shavlovskaya, Marie Fišárková, Rory Beneš 
Organizace: ZŠ Brána jazyků s r. v. m. - Filmový trhák 

Z kapsy, 3' 47''
Autoři: Tereza Sloupová, Martina Němečková 
Organizace: Bobeš Anima - Plzeň

Židle, 3'
Autoři: Tina Tran, Jonáš Helbich, Matyáš Straka, Teodor Šponer, Štěpánka Klepárníková, Kryštof Klepárník, Jiří Štark
Organizace: Scala - Brno

Spolužačka, 11'
Autoři: Tamara Zúdorová, Laura Svozilová, Sandra Čechovská, Lucie Michalčíková
Organizace: ZŠ pro neslyšící

Stopař, 17'
Autor: Tobiáš Pexidr
Organizace: SPŠST Panská

Cholia, 15'
Autor: Josef Schmidt
Organizace: SPŠST Panská

Úhel nadhledu, 9' 19''
Autoři: Kryštof Perry, Františka Bakošová 

V celku, 10'
Autorka: Františka Bakošová

Někde u dědy, 17'
Autor: Antonín Korb 

Fridays forever, 13'
autoři: Pavel Vávra, Petr Vaněk
organizace: studio Ambrosia a Toxxtalgia Film - Nový Bor

Medvídku, vypravuj, 20'
autoři: 23 anidětí
Organizace: Aniděti - Praha

Aerosol, 26'
Autoři:  Natálie Čuková, David Řehořka, Kuba Watzek, Michal Nováček 


Nominace Animánie:


Animánie / 14. - 17. 11. 2019, Plzeň
soutěžní kategorie: animovaný film
uzávěrka: 20. září 2019
filmy zasílejte na: registrace.animanie.cz
více info: www.animanie.cz


Jak je důležité míti Filipa, 2' 12''
Autoři: Wachová Anna Sofie, Vedral Jan, Pavlů Daniela, Novotná Johanka 
Organizace: Metaculture

Odpadlík ze Záhřebu, 2' 18''
Autoři: Kolektiv autorů 
Organizace: Animánie

O Bivojovi, 4' 40'' 
Autoři: Dáda, Adéla, Klára, Michal, Ema 
Organizace: Animánie

Cecilka, 2' 30''
Autorka: Aneta Paulíny
Organizace: SUŠ Ostrava

Krabí sushi, 2' 35''
Autoři: Svěcený Adam, Pelikánová Klára, Janda Jonáš 
Organizace: Aeroškola

Souznění, 3' 28''
Autorka: Kvaková Martina
Organizace: ZUŠ SŠ Letná

Knoftomoly a knoflíkuly (Objev století), 3'
Organizace: ZUŠ TEREZIE BRZKOVÉ

Jednoho zimního večera, 7' 5''
Autoři: Hakl Kryštof, Haklová Eliška, Havrdová Anežka, Hřebejk Jonáš, Hřebejková Antonie, Mokošínová Meda, Pavlíková Anežka, Ruml Nathanael, Suchánková Kristýna, Šulc Martin, Vyšatová Rozárka, Wondreys Matouš, Zahem Ema
Organizace: Na houpacím koni

Valčík s tmou, 1' 37''
Autoři: Tereza Lukášová, Lukáš Plescher, Eliška Svobodová, Erika Synková
Organizace: SOŠOUUD, Nerudovka, Plzeň

Nový svět, 2' 22''
Autor: Lukáš Plescher
Organizace: SOŠOUUD, Nerudovka, Plzeň

Orfeus a Euridika, 4' 13'' 
Autoři: Mannová Andrea, Marešová Megan, Mehesová Veronika, Kloubková Tereza, Štrachová Eliška, Svobodová Anna
Organizace: ZŠ a MŠ Kladno

Před námi!

Zlaté slunce / 17. - 19. 4. 2020, Brno
soutěžní kategorie: hraný film, dokumentární film, experimentální film, animovaný film, hudební klip
uzávěrka: 20. 3. 2020
filmy zasílejte na: zlateslunce-brno@seznam.cz
více info: legato.luzanky.cz/Atelier-Lavka


Juniorfilm / 12. - 13. 6. 2020, Dvůr Králové nad Labem
Soutěžní kategorie: hraný film, dokumentární film, experimentální film, animovaný film, hudební klip
filmy zasílejte na: juniorfilm-dvurkralove@seznam.cz
více info: www.ddmdvurkralove.cz