Výsledky postupových přehlídek Českých vizí

Řada z filmů byla porotami postupových přehlídek přeřazena do jiných soutěžních kategorií. Doporučujeme všem autorům, aby si pečlivě prošli kompletní výsledky dané přehlídky!

Postupová přehlídka Svitavy

Dokumentární film

1. místo / Milan Kašuba - Muzikant a učitel / Petr Baran

čestné uznání / Dva roky poté / Jaroslav Kolčava

Reportáž a publicistika

Čestné uznání bez postupu / Dva v jednom / Petr Béza

Čestné uznání bez postupu / Olomoucké sady / Petr Béza

Hraný film

1. místo / Autem do kina / Daniel Zezula
3. místo / Poslední propadne peklu / Jaroslav Kolčava

Experimentální film

2. místo / muddy/MP/___new___(OFFICIAL_VIDEOKLIP)// / Tomáš Mohr

Videoklip

2. místo / V dáli / Martina Chmelíková

Postupová přehlídka Červený Kostelec

Dokumentární film

1. místo / Lyngen / Michal Martinek

2. místo / Chtěl jsem být hvězdou / Jan Vačlena

Reportáže a publicistika

1. místo / Ambalavao trh ZEBU / Miroslav Trudič

Hraný film

1. místo / Byznys / Martin Bohadlo

2. místo / Paní učitelka / Nikola Beková

Experimentální film 

1. místo / Malý Princ na Zemi / Michal Martínek

Postupová přehlídka Kroměříž

Dokumentární film

1. místo / Čaj a láska / Pavol Kaščák, Rostislav Čubok

2. místo / Kalábová / Lubomír Hájek

3. místo / V parcích a zahradách Zurichu / Arnošt Lukeš

Čestné uznání s postupem / Miškáři (zvěroklestiči) / Bohumil Staník

Čestné uznání / Rekonstrukce Slovenské strely v ČMŽO Přerov / Vladimír Kadala

Reportáže a publicistika

1. místo / 10ERIFE / Petr Neček

2. místo / Lebky už tady neloví / Lubomír Hájek

Čestné uznání / Krajem Hotzenplotze 2020 / Arnošt Lukeš

Hraný film 

1. místo / S láskou pro Ninu / Šimon Černík

2. místo / Dinner Party / Kolektiv Napříč

3. místo / Výslech / Vlastimil Lang

3. místo / Dívka z obrazu / Lukáš Koláček

Animovaný film

1. místo / Sněhulišky / Kateřina Vávrová

2. místo / Polibek / Tereza Vacová, Eliška Františová

Experimentální film

1. místo / Snění / Stanislav Domanský

Videoklip 

1. místo / Karel Gott - Dívka z obrazu / Lukáš Koláček

2. místo / Ema Papšová - Where Have All the Flowers Gone / Rudolf Šnajder

Studentské filmy
1. místo / Izolátor / Matěj Hrudička

1. místo / Listí ze stromu svobody / Rudolf Šnajder

2. místo / Dovol mi to (Pozwól mi) / Tereza Agelová

3. místo / Figurky / Nikola Minářová

Čestné uznání s postupem / Autoportrét / Rostislav Šebesta

Postupová přehlídka Zruč nad Sázavou

Dokumentární filmy

1. místo / Bludička / Danuše Kubátová

1. místo / Nezapomínáme / Karel Tvrdík

2. místo / Snad aby se zastavil čas / Alena Krejčová

3. místo / Od verpánku k Baťovi / Stanislav Tomášek
Čestné uznání s postupem / Hrad Houska / Milan Haškovec

Reportáže a publicistika

1. místo Adventure playground / Vladimír Pasler

2. místo / Legiovlak / Stanislav Tomášek

3. místo / Bílá stopa / Stanislav Tomášek

Hraný film

2. místo / Mlsoun / Pavel Kubát

3. místo / Korona - nákup / Danuše Kubátová

Animovaný filmy

1. místo / Všechno je jinak / Jaroslav Nykl

2. místo / Strach / Bohumír Novák

Experimentální filmy´´

1. místo / Lampa mistra Leonarda / Bohumil Kheil
2. místo / 101 tváří / 101 let / Vladimír Pasler

Studentské filmy

1. místoBudu z tvé krásy žít! / Tereza Vokatá

2. místo / Escape / Lev Ushtei

2. místo / Klub smíchu / Jindřich Vosecký

3. místo / Poklad / Aizhan Kyndybayeva

Čestné uznání s postupem / Irská paní / Andrea Kmecová

Čestné uznání s postupem / Jak mi kamarád odjel autobusem / Barbora Kočičková

Cena za kameru Klub smíchu / Jindřich Vosecký


Postupová přehlídka Praha

Dokumentární film

1. místo / Kalamita / Eduard Pech

2. místo / Co jsi říkal / Jakub Volák

3. místo / Tristan, Isolda a covid /  Milan Kaňák

Čestné uznání s postupem / Jak běží čas... / Denisa Střihavková, Marcela Klicperová

Reportáže a publicistika

1. místo / Brněnské novoroční procházky 2. díl - Pozvánka na Petrov / Milan Kaňák

2. místo / Romský festival /  Kamil Vondrášek

3. místo / Dolní Vítkovice / Zdeněk Patzenhauer

Hraný film

1. místo / Poslední rána / Martin Doležal

1. místo / IHAN / Alexandra Kozina

2. místo / Jsem mrcha / Marija Furletova

2. místo / Ve skříni / Martin Müller

3. místo / Projekt / Josef Burant

3. místo / Elektrický hrad / Jan Krátký

Čestné uznání s postupem / Karma / Jan Krchňák

Animovaný film

Čestné uznání s postupem / Na rozcestí / Alena Bruthansová

Experimentální film

1. místo / Ztichlé vzpomínky / Jana Hunterová

2. místo / Car anntena / Adam Černich

3. místo / TripNY II / Tomáš Csonka

Videoklip

Čestné uznání s postupem / Soudce Čas / Zuzana Fajmonová

Čestné uznání bez postupu / Ústecké mosty / Vladimír Chudomel

Studentské filmy

1. místo / Dusno / Michal Starý

1. místo / Zrozena z hořící jabloně / Karolína Brabcová

2. místo / Dlouhá cesta / Anastasia Serdyuk

2. místo /  Automat / Tereza Krátká

3. místo / Jailbreak / Viet Anh Duong

Čestné uznání s postupem / O Krejčíkovi / Adam Vlach

Čestné uznání  / Kain & Abel / Radim Grzybek


Postupová přehlídka Tachov

Dokumentární film

1. místo / Přehrada světla / Martin Dvořáček

Videoklip

1. místo / Retroklip / Jiří Flaška

Studentský film

Čestné uznání / Bonacha / Jan Adam Václav