Otevíráme akreditační systém Českých vizí. Zájemci o účast se mohou hlásit od 24. srpna do 9. října 2020 prostřednictvím online formulářů, které naleznete níže. Přehlídka se odehraje v termínu 23. - 25. října 2020. Vyplněním přihlašovacího formuláře považujte Vaši rezervaci za závaznou. Akreditační systém je určen autorům, lektorům a pedagogům, kteří se svými filmy prošli postupovým systémem a nominovali se na Celostátní přehlídku. Pro zájemce z řad veřejnosti je vytvořena možnost pořídit si akreditaci přímo na přehlídce.

Každý akreditovaný autor/člen delegace zaplatí v akreditačním centru v místě konání registrační poplatek 100 Kč na osobu. Tato částka pokryje část nákladů spojených s přípravou filmů pro projekci.

Ubytování
Každý autor/člen delegace od nás získá bezplatně ubytování na dvě noci včetně snídaně, vstupu na slavnostní zakončení přehlídky, a akreditaci na veškerý projekční i doprovodný program.

Stravování
Obědy a večeře je nutné objednat předem prostřednictvím formuláře. Jejich cena činí 80 Kč za porci. Vegetariánskou stravu můžete označit v přihlašovacím formuláři.

Akreditační centrum
Akreditační centrum, ve kterém budete moci uhradit registrační poplatek a získat vouchery na obědy a večeře, bude otevřeno po celou dobu konání přehlídky v Roškotově divadle a na Malé scéně. Kolegové na místě Vám rádi pomohou, zorientovat se v programu i půdorysu města. 

Guest Service: Potřebujete poradit?

V případě problémů s vyplněním online formulářů, dotazů stran ubytování a stravování,  nás můžete kontaktovat na adrese: fiedler@klubcentrum.cz.

Akreditace (pro autory) Malé vize / autoři do 19 let
Prostřednictvím přihlašovacího formuláře Malých vizí se hlásí autoři a pedagogové, jejichž film bude v dané sekci uveden. Přihlášku za každý projekt vyplní pedagog, zletilý autor, případně zákonný zástupce. Pro každý filmový projekt vyplňte jednu přihlášku. V případě většího počtu členů delegace rozepíšete jejich jména uvnitř přihlášky.  
Přihlašovací formulář naleznete ZDE. 

Akreditace (pro autory) Mladé vize / umělecká rezidence do 30 let
Prostřednictvím přihlašovacího formuláře Mladých vizí se hlásí autoři, jejichž film byl vybrán pro uvedení v dané sekci. Přihlášku vyplní každý účastník přehlídky samostatně. Umožňujeme, aby ke každému filmu dorazila početnější delegace složená výhradně z autorů, kteří spolupracovali na uváděném filmu. 
Přihlašovací formulář naleznete ZDE.  

Akreditace (pro autory) České vize / autoři od 19 let
Prostřednictvím přihlašovacího formuláře Českých vizí se hlásí autoři, jejichž film byl vybrán pro uvedení v dané sekci. Přihlášku vyplní každý účastník samostatně. Každý filmový projekt může doprovodit jeden autor, který od nás získá bezplatné ubytování. V odůvodněných případech režijního tandemu je možné, aby film doprovodili dva hlavní autoři. Další účastníci nad tento rámec jsou bráni jako doprovod autora. Doprovod si hradí ubytování z vlastních prostředků, vyplní níže přiložený formulář, ve kterém zaškrtne kategorii "doprovod autora". 
Přihlašovací formulář naleznete ZDE. 


Akreditace pro veřejnost
Tato forma akreditace je určená autorům, jejichž filmy nepostoupily z postupových kol na Celostátní přehlídku a širší divácké veřejnosti. Festivaloví diváci si mohou bezplatnou akreditaci vyzvednout v době konání přehlídky v Akreditačním centru. Tato akreditace Vás opravňuje ke vstupu na veškerý projekční i doprovodný program. Diváci si hradí ubytování i stravu samostatně. Vyplněním přiloženého formuláře si zajistíte rezervaci akreditace. Můžete si také jeho prostřednictvím rezervovat ubytování, které si však hradíte samostatně v místě konání. 
Přihlašovací formulář naleznete ZDE.