MALÉ VIZE

Dílny filmové animace

Roškotovo divadlo - Foyer

průchozí workshop

10:00 - 16:00

Ozvučovací workshop

Roškotovo divadlo - Foyer

průchozí workshop

11:00 - 17:00

Malí fotografové

Roškotovo divadlo - Foyer

120 minut

10:00 - 12:00 nebo 14:00 - 16:00 


Kolekce Animánie

Roškotovo divadlo - Sál
Jak je důležité míti Filipa, Odpadlík ze Záhřebu, O Bivojovi, Cecilka, Krabí sushi, Souznění, Knoftomoly a knoflíkuly (Objev století), Jednoho zimního večera, Nový svět, Orfeus a Euridika, Valčík s tmou

45 minut / soutěžní projekce

9:00

Kolekce Pražského filmového kufru I.

Roškotovo divadlo - Sál
Židle, Fridays forever, Z kapsy, Stopař, Medvídku, vypravuj, Jinde, Někde u dědy 

80 minut / soutěžní projekce

10:00

Kolekce Pražského filmového kufru II.

Roškotovo divadlo - Sál
Úhel nadhledu, Spolužačka, Krabí útěk, V celku, Cholia, Aerosol 

75 minut / soutěžní projekce

11:30

Rozborový seminář s porotou

Roškotovo divadlo - Sál

60 minut

14:00

Lekce pro pedagogy III

Roškotovo divadlo - Klubovna
"Platforma Cined", představení projektu

60 minut

15:30

Lekce pro pedagogy IV

Roškotovo divadlo - Klubovna
"V síti: Za školou", případová studie

60 minut

16:30


MLADÉ VIZE

Mezinárodní koprodukce krátkého filmu

Roškotovo divadlo - Klub

Kamila Dohnalová, Jan Vejnar

120 minut

10:00

Krátké filmy - Figurant / Nejrychlejší Matěj na světě

Roškotovo divadlo - Sál

Jan Vejnar 2019, Tomáš Pavlíček 2011

60 minut

13:00

Pitching námětů

Roškotovo divadlo - Klub

180 minut

14:30


ČESKÉ VIZE

Kolekce České vize VII

Malá scéna

Talk About Blues, Retro, Odcházení, NE děkuji, Rehabilitace, Krivoklátské lúky, Jasně, šéfe!

70 minut / soutěžní projekce

9:00

Kolekce České vize VIII

Malá scéna

Cesta k pramenu, Hoří, hoří......dohořelo, Slovinsko, Já, Kinský, Cymera, maminka hvězd, Žádný spěch, Vinařův týden, Sunday On Clarendon Road - "TOWERS"

80 minut / soutěžní projekce

10:30

Rozborový seminář s porotou VII-VIII

Malá scéna

45 minut

13:00

Kolekce UNICATIME

Malá scéna

Darrel, Bogdan and Rose, Schwarzwald, Baraka, Dry West

60 minut

14:00

Kolekce slovenských filmů CINEMA

Malá scéna

Na stole, 3xHelena, Insomnia, No Remorse, Uga - Veľká sestra, Telemea, Otužilci tatranských plies, Edo Klena & Klenoty - Zabili DJ, Alternate

75 minut

15:15

Kolekce Minutafilm

Malá scéna

Harmonie v čekárně, Pajdovi příběhy, Na lyže za každou cenu, 1000 zapomenutých předků, Kachní namlouvání, Komunitní zahrada, Red Bull verzus slivovica, Benzín, Spínací špendlík, Omluva, V parku, Georges Braque, Fidlátka, Kdesi na Slovensku

45 minut

16:45

Úkryt - Zakončovací projekce

Roškotovo divadlo - Sál

Režie: Dragomir Sholev, Bulharsko 2010, 88 minut

18:00

Slavnostní vyhlášení Cen Českých vizí + 

předání Ceny Borise Jachnina

Roškotovo divadlo - Klub

60 minut

20:00

"usazený a akustický" Koncert BeLuCi

Roškotovo divadlo - Klub

21:30