MALÉ VIZE

Mlsné medvědí příběhy

Roškotovo divadlo - Sál

režie: Alexandra Májová, Kateřina Karhánková, Česká republika 2020, 45 minut / projekce pro školy

9:00

Kolekce Zlatého slunce

Roškotovo divadlo - Sál

I Believe, Důležitý závod, Krajina budoucnosti, Broaken Dreams, Zero Waste(d), Židlostolovsko a Kulinie, George Braque, Nevědomí, Strašidlo skříňové, Interakce, Bůh, Nonsense, Sny

70 minut / soutěžní projekce

10:00

Kolekce Juniorfilmu

Roškotovo divadlo - Sál

Instakamarád, Leuens, Donutovo dobrodružství, V barvách, Drak, Crowface, Pomalu a klidně, Světlo, Skořápkář, U Zdeněčka v kuchyni, Jablka a pomeranče prchají před duhou, F 804-7, Strážci svobody, Úklid Afriky, Polepšený černokněžník, Ranní rutina, Brokendeck, Léta dozrávání

65 minut / soutěžní projekce

11:30

Rozborový seminář s porotou

Roškotovo divadlo - Sál

60 minut

14:00

Workshop filmového herectví

Roškotovo divadlo - Ladírna

120 minut

15:00

Lekce pro pedagogy I

Roškotovo divadlo - Klubovna

"Jak vznikaly filmy Naši Italové a Nenastoupili?", případové studie

60 minut

15:00

Lekce pro pedagogy II.

Roškotovo divadlo - Klubovna

"VOD platformy a dětský divák", přednáška

120 minut

16:00


MLADÉ VIZE

Kolekce Mladé vize I

Roškotovo divadlo - Klub

Enter - Exit, Experiment, Terno, Biotop, Čerešně

120 minut / soutěžní projekce

10:00

Představení lektorů sekce Mladé vize

Roškotovo divadlo - Klub

30 minut

13:00

Masterclass Tomáše Pavlíčka - Režisér/Scénárista

Roškotovo divadlo - Klub

90 minut

13:30

Kolekce Mladé vize II

Roškotovo divadlo - Sál

Anežka, Vzpomínání na zapomenuté, Vyhnání, Rozpitej, Delirium

90 minut / soutěžní projekce

16:00

Rozborový seminář s porotou

Roškotovo divadlo - Klubovna

60 minut

18:00


ČESKÉ VIZE

Kolekce České vize I

Malá scéna

Send Me An Angel, Vietnam mojimi očami, Pohled do dálky, Courání ZH

60 minut / soutěžní projekce

9:00

Kolekce České vize II

Malá scéna

To nejlepší z Londýna 2. den, dopoledne, Bolek a Lolek na zubrech, Kletba, Restaurování oltářního obrazu a rekonstrukce varhan v kostele v Kounicích, Silvestrovský večer na Hutbergu

70 minut / soutěžní projekce

10:35

Kolekce České vize III

Malá scéna

That Boy with Lucid Hair, Hasičský vůz Mercedes Benz, Mlýnku, dost!, Karlín's Light, Lurking in the Night, Zvon pro Zahrádku, Zapomenuté Chebsko

75 minut / soutěžní projekce

12:50

Rozborový seminář s porotou I-III

Malá scéna

50 minut

14:20

Kolekce České vize IV

Malá scéna

Letmým letem Novým světem, Obrazy Altaje, O úplňku, Mizející Afrika, Léta dozrávání, V parku

70 minut / soutěžní projekce

15:20

Kolekce České vize V

Malá scéna

Památkové domky Hluk, Otisk, Ve víně je pravda, Stavění máje ve Zbraslavicích, Tátův svět, Ukolébavka, PLAYOFF

65 minut / soutěžní projekce

16:45

Kolekce České vize VI + Zahájení festivalu

Malá scéna

Andělská, Něco si přej, Kašpárkovo pozdní odpoledne, Den 43, Malý fotograf, Spínací špendlík, Konkurz, Fiskulet, Hrát si dovoleno

90 minut / soutěžní projekce

19:00

Rozborový seminář s porotou IV-VI

Malá scéna

65 minut

20:55

Muž bez minulosti

Malá scéna

režie: Aki Kaurismäki, Finsko 2002, 100 minut

22:15